Sıkça Sorulan Sorular

Mağaza nasıl açılır?

Hayvancılık Burada üzerinde mağaza açarak uygun komisyon oranlarıyla satışa başlamak için sitemizde yer alan “Mağaza” > “Mağaza Üyeliği” menüsünü kullanabilir, veya buraya tıklayarak mağaza üyeliği sayfasına gidebilirsiniz.

Hayvancılık Burada üzerinde mağaza açarak hem kendi işinizi büyütebilir, hem uygun komisyonlarla çok satış yaparak ek kazanç sağlayabilir, hem de para trafiğinizi kolayca yönetebilirsiniz. Hayvancılık Burada’da mağaza açmak çok kolay ve ücretsizdir!

Neden mağaza açmalıyım?

Hayvancılık Burada, sizin işinize ve kazancınıza değer veren geçmişinde önemli satışlara ve başarılara imza atan bilindik bir markadır. Uzun yıllardır süre gelen deneyim ve müşteri memnuniyeti ile bizlere güvenebilir, mağazanızı açarak satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Mağaza açmak tamamen ücretsizdir ve mağazalardan alınacak komisyon ücretleri diğer sitelere oranla Hayvancılık Burada’da çok daha uygundur. Böylece kazanırken zorluk çekmemiş ve daha fazla kazanmış olursunuz.

Fırsatlardan nasıl haberdar olurum?

Sitemizdeki ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlardan anında haberdar olabilmek için sitemizi her gün ziyaret edebilir, en sevdiğiniz ürünleri “İstek listeme ekle” butonu ile istek listenize ekleyebilir ve ürünün fiyat takibini yapabilirsiniz.

Ürün siparişi nasıl verilir?

Hayvancılık Burada, kullanıcılara en iyi ve en kolay deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Sitemizde yapacağınız her işlem, sizlerin âşina olduğunuz diğer sistemlere göre tasarlanmıştır. Böylece sitemizde yabancılık çekmeyecek ve alışverişlerinizi kolayca yapabileceksiniz.

Sitemizden ürün satın almak için bir üyeliğe ihtiyacınız yoktur. Böylece herhangi bir hesap açmadan sitemizden ürün siparişi verebilirsiniz. Ancak üyelik açmak, sipariş takibi, iade ve ürün kontrolü yapmanızı kolaylaştıracak ve ek fırsatlardan yararlanmanızı sağlayacaktır.

Sitemizdeki onlarca ürüne göz gezdirdikten sonra beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir, daha sonra sepetten ödeme kısmına geçerek mevcut ödeme yöntemleri ile siparişinizi verebilirsiniz.

Üyelik nasıl açılır?

Sitemize üye olmak için sitenin en üstünde yer alan üyelik işaretine tıklayın. Daha sonra yanda açılan menüden “Hemen Üye Ol” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada tekrar “Üye Ol” butonuna basın ve sol kısımdaki adımları takip ederek gerekli bilgileri doldurun. Tüm bilgileri doldurduktan sonra kaydedebilir ve üyeliğinizi açabilirsiniz.

Sizin ile nasıl iletişime geçebilirim?

Bizim ile iletişime geçmek için “İletişim” sayfamızda yer alan formu kullanabilir, veya aynı sayfada yer alan iletişim numaramız ve adresimizle bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Sisteminizde bir hata/eksiklik buldum, nasıl rapor ederim?

Eğer sitemizde bir eksiklik veya hata bulduysanız, bunu bize rapor etmek istediğiniz için öncelikle size teşekkür eder, sizlerden “İletişim” sayfamızdaki form ile bize ulaşmanızı rica ederiz. Burada yer alan telefon numaramız ve e-posta adresimiz ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün iadesi nasıl yapılır?

Aldığınız ürünü geçerli bir sebep ile iade etmek isterseniz, üye hesabınıza giriş yapıp siparişlerim sayfasından aldığınız ürünün yanında bulunan “İade Et” butonuna tıklayıp iade formunu doldurabilirsiniz. Ürün iadeleri ve iptalleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.